Inzerát č. #5158

Požičiame elektobicykel Haibike SDURO AllMtn RC 2016

Prenajmem | Bratislava | 31. 5. 2017

elektobicykel Haibike SDURO AllMtn RC 2016

29 € / deň
zábezpeka 400 €
Prenajímateľ

Ebajk BRATISLAVA

Neohodnotený
Všetky inzeráty - 15 inzerátov
Adresa: Račianska 77, Bratislava mapka

Telefón:  +421zobraziť
Požičiame elektobicykel Haibike SDURO AllMtn RC 2016

POPIS

Jazdený celoodpružený horský elektrobike. Nekompromisne zvláda všetky zložité situácie v horách. Odpruženie nastavené na 150 mm. Veľmi dobrá voľba pre „enduro“ jazdcov. Model RC využíva možnosť motoru Yamaha a ponúka dvojprevodník vpredu a s ním 20 rýchlostí. Má kvalitnú výbavu a priaznivý pomer cena/výkon.

SDURO označuje sériu e-bikov vybavených motorom YAMAHA. Je to motor s funkciou Zerou Cadence Support, pre okamžitú podporu jazdca od prvého opretia sa do pedálov. Ladením elektroniky motora pre rok 2016 dosahuje maximálny krútiaci moment 80Nm. Celý systém ponúka jazdcovi veľmi dynamický zážitok z jazdy, oceníte to najmä aj v náročnom teréne.

Veľkosť kolies 27,5″ v prípade horského elektrobicykla znamená dobrú ovládateľnosť a manévrovanie pri zachovaní dostatočnej priechodnosti. Jazdci si ich volia ak jazdia zložité,členité terény s častou zmenou smeru alebo ak sú nižšej postavy.

Primárne určenie: all mountain / enduro

Nemecká značka Haibike je pionierom na európskom trhu, od roku 2010 sa špeciálne venuje výrobe ebikov s cieľom sprístupniť zákazníkom nový druh športu ePerformance biking.

Kontaktovať prenajímateľa


Váš dopyt bol úspešne odoslaný.