Inzerát č. #5165

Požičiame elektrobicykel Haibike SDURO HardSeven 4.0 2017

Prenajmem | Bratislava | 31. 5. 2017

elektrobicykel Haibike SDURO HardSeven 4.0 2017

29 € / deň
zábezpeka 400 €
Prenajímateľ

Ebajk BRATISLAVA

Neohodnotený
Všetky inzeráty - 15 inzerátov
Adresa: Račianska 77, Bratislava mapka

Telefón:  +421zobraziť
Požičiame elektrobicykel Haibike SDURO HardSeven 4.0 2017

POPIS

Obratný horský ebike s pevným zadným rámom „eHardtail“. Stavaný pre túry v stredne náročnom a ľahkom lesnom teréne, pohodlný pre jazdu po lesných či poľných cestách. Geometria rámu overená niekoľko sezónnym ladením, tuhý rám, efektívny prenos hnacej sily na jazdený povrch. Oceňovaný pre svoju ovládateľnosť a dynamiku.

Veľkosť kolies 27,5“ umožňuje dobrú manévrovateľnosť a ovládanie a pritom dobrú priechodnosť terénom. Vhodné sú zložité terény s častou zmenou smeru jazdy. Zároveň je to pohodlný rozmer pre jazdcov nižšie postavy.

SDURO Model 4.0 má vo výbave
Elektromotor Yamaha PW, s funkciou „Zero-Cadence Systestem“, zaberá s okamžitou účinnosťou od úvodného šliapnutia do pedálov. Elektronika motora umožňuje maximálny krútiaci moment 80Nm. Je obľúbený vďaka svojmu športovému ladeniu, kompaktnému vzhľadu a nižšej hmotnosti. Tento spoľahlivý motor je v konštrukcii výrobcu Haibike elegantne integrovaný do rámu elektrobocykla a zo spodnej časti dôsledne chránený systémom “SkidPlate“.

Minimalistický a robustný Yamaha LED display umožňuje pohodlné riadenie motora cez 4 úrovne pomoci (Off, Eco+, Eco, Standard, High). Je umiestnený na ľavej strane riadítok tak aby sa dal ovládať palcom ľavej ruky bez nutnosti pustiť riadidlá.

Batériu Yamaha s kapacitou 400 Wh. Pri pri použití podpory ECO+ umožňuje dojazd. Elektrobicykel je dodávaný s rýchlo nabíjačkou Yamaha 4A, model 2016. Pre 400Wh batériu je čas potrebný do úplného nabitia cca. 3,5 hodiny.

Model 4.0 má ďalej prednú vidlicu SR Suntour XCM RL-DS so zdvihom 100mm. Prehadzovačku Shimano Acera M3000 s 9 rýchlosťami. Hydraulické diskové brzdy Tektro HD-M285.

Nemecká značka Haibike sa špecializuje na výrobu elektrobicyklov od roku 2010 a pre tento rok ponúka, vo svetovom meradle, najširší sortiment športových prémiových ebikov.

Kontaktovať prenajímateľa


Váš dopyt bol úspešne odoslaný.