Inzerát č. #5532

Skladové kontajnery a pozemok na prenájom

Prenajmem | Bratislava | 26. 8. 2017

Skladové kontajnery a pozemok na prenájom P.Biskupice II

550 € / mesiac
zábezpeka 0 €
Prenajímateľ

Bagin 2 s.r.o.

Neohodnotený
Všetky inzeráty - 5 inzerátov
Adresa: Závodná, Bratislava mapka

Telefón:  0903zobraziť
Skladové kontajnery a pozemok na prenájom
  • Skladové kontajnery a pozemok na prenájom
  • Skladové kontajnery a pozemok na prenájom

Jedná sa o skladové kontajnery v uzavretom malom dvore v Podunajských Biskupiciach na Závodnej ulici v Bratislave za OD Kaufland. Výbporná dostupnosť.

Súčasťou dvora sú 3 nové skladové kontajnery, každý z nich je 12m dlhý a má 30m2 a 80m3 + 1 kancelársky kontajner 6m dlhý, 15m2 a 35m3. Cca 100m2 spevnenej plochy na parkovanie. Vjazd z asfaltovej cesty. 380W. Cena 550€/mesiac+

Skladové kontajnery na uskladnenie rôzneho materiálu
Skladové kontajnery sa využívajú na stavbách, v priemyselných zónach, ale tiež samozrejme v akomkoľvek inom odvetví. Skladové kontajnery sú vhodné na uskladnenie či prevoz rôznych druhov materiálov alebo tovarov. Vysoká únosnosť podlahy zaručuje využiteľnosť kontajnera naozaj pre široké spektrum požiadaviek.

Výhody skladovacích kontajnerov
V prvom rade je dôležité, že nie ste nijako obmedzení a máte prístup k vášmu majetku kedykoľvek. Veľkosť kontajnera je závislá na vašich požiadavkách a potrebách. Prenájom našich skladovacích kontajnerov ponúkame za atraktívne ceny. Uskladnené veci sú úplne v bezpečí, pretože areál je nielen uzavretý, ale je aj pod dohľadom.

Kontaktovať prenajímateľa


Váš dopyt bol úspešne odoslaný.